Alibeyköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz sizlere su kaçakları ve tesisat arızalarına karşı 7/24 teknik servis hizmeti vemektedirler. 2000 yılından beri kalitesinde asla ödün vermeden hizmet vermeye devam eden firmamız sizlere gezici ekiplerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile su kaçakları ve tesisat arızaları nerede olursan olsun kesin sonuçlar sunmaktadırlar.

Alibeyköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Alibeyköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Günlük hayatımızda su kaçakları fabrikalar, okullar, iş yerleri, evler olmak üzere tüm yapılarda meydana gelmektedir. Alibeyköy Su kaçağı Bulma ekiplerimiz Kameralı sistem ile su kaçağı tespiti yaygın olarak kullanılan bir yöntem olarak tercih edilmektedir. Termal kameralar ile her türlü ortamda sızıntıların nerede olduğu tespit edilmektedir. Bu yöntemle de duvarları kırmaya gerek kalmadan duvarın röntgeni çekilerek duvar içindeki suyun yönü ve sızmanın olduğu yer tespit edilir. Kameralı sistemler ile tespit edilen su kaçaklarında kullanılan kameralarda termal sensörler vardır. Sensörler duvara tutulunca duvarın içindeki kamera ekranına aktarılır. Böylece duvarın röntgeni çekilir. Suyun akış yönü ve ve sızdığı noktalar tespit edilir. Tespit edilen sızıntıyı sağlayan borunun değiştirilmesi gerekir. Kırmadan ve dökmeden duvar açılıp sorunlu boru çıkarılır ve Avrupa standartlarına uygun kaliteli borularla değişimi yapılır.

Alibeyköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti – 0212 674 0464

Alibeyköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz sizlere petek temizleme konusunda da son teknoloji ekipmanlarımız ile petek temizleme hizmeti sunmaktadırlar. Petek temizleme konusunda ekiplerimiz petekleri yerinden sökmeden sadece kullanacakları ekipmanlar ve TSE tarafından onaylı ilaçlar ile sağlığınızı risle atmadan peteklerinizi temizlemektedir.

Petek temizleme servisimiz sonunda az yakıt ile çok ısı alacağınızı sizlere garanti etmekteyiz. Firmamız gelişmiş petek yıkama makineleri sayesinde kalorifer petek temizleme işlemlerini daha kısa sürede yapmakta ve ısınma maliyetlerinizi düşürmektedir.

Alibeyköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti

 Alibeyköy Su kaçağı bulma işlemlerinde kullanmakta olduğunuz yüksek teknoloji ürünü cihazlar sayesinde duvar, fayans, döşeme altında ilerleyen su boru hatları tespit edilerek kaçak noktası tam olarak bulunabiliyor.. Bu yöntemde hiçbir yer kırılıp dökülmüyor ve kaçak olan alanda tadilat işleri karşınıza çıkmıyor. Evinizin hiç bir yeri kırılmadan noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek evinizi inşaat haline dönmekten kurtarıyoruz.

Alibeyköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde müşterilerine kaliteli ve ekonomik ücretlendirme ile hizmet sağlamaktadır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz uzman ekiplerimiz su kaçakları ve tesisat arızalarında mümkün olan en kısa zamanda cevap vererek ister evinizde ister işyerinizde olsun tüm su tesisatı problemlerinize çözümler üretmektedir.

Ayrıca Tesisat ekibinden talep etmiş olduğunuz tüm hizmetler tamamiyle firmamız garantisi altında olup, yapılan tamir işlemlerinden memnun kalmamanız halinde onarım işlemleri ücretsiz olarak yenilenmektedir.