Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti 2000 yılından beri kalitesinden ödün vermeden sizlere su kaçakları ve tesisat arızalarına karşı hizmet vermeye devam etmektedirler. Evlerimizde bulunan tesisat sistemleri zamanla kullanmaya ve yıpranmaya paralel olarak yıpranarak zarar görürler ve içerisinden geçen suyun sızıntı ile dışarı kaçmasına neden olur. Bu sızıntılar gözel görülemedikleri için evlerimize ciddi maddi hasarlar meydana getirmektedirler. Bu hasarlar ise eski yöntem ile su kaçaklarına müdahale eden tesisatçılar tarafından çok uzun süren çalışmalar yaparak hatta evlerimizi birer şantiye alanına çevirerek sonuca ulaşmalarına neden olmaktadırlar.

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti  – 0212 674 0464

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti

Günümüz teknolojisi tesisat sektörüne birçok yenilikler katmıştır. Bizde Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti ailesi olarak bu teknolojileri takip ederek yenilikleri uzman ve profesyonel kadrolarımıza öğreterek onların su kaçakları ve tesisat arızalarında hızlı noktasal tespit ve su kaçaklarına kısa sürede çözümler üretebilmeleri için eğitimler vermekteyiz.

2000 yılında beri faaliyet gösterdiğimiz tesisat sektöründe Tesisat ekibi olarak en çok müşteri memnuniyeti olan saha tecrübesi en üst seviye olan kadromuz ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Gezici ekiplerimiz tesisat arızalarına karşı 7/24 hizmet vermektedirler.

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti  ekiplerimiz su kaçaklarının meydana geldiği alanda kırmadan dökmeden son teknoloji ekipmanları yardımı ile noktasal tespit sağlarlar. Su kaçaklarını hassas su kaçağı akustik cihazı dinleyerek ve kameralı termal cihazları ile görsel olaral tespitini sağlarlar. Daha sonra yine ekiplerimiz sadece birkaç fayasın yerinden çıkarılması ile su kaçağının meydana geldiği tesisat borusunu yenileyerek çıkardıkları fayansı usta ve ince bir işçilik ile yerine koyarlar ve arıza giderilmiş bulunmaktadır.

Alibeyköy Petek temizleme  – 0212 674 0464

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti ekiplerimiz sizlere kombi petek bakımı konusunda da hizmetlerini sunmaktadırlar. Petek temizleme ve periyodik bakımı yapılan sistemler daha az yakıt tüketirler ve daha fazla ısı vermektedirler. Eğer bu bakımlar yapılmaz ise peteklerimiz kirelenir ve ısı gözenekleri tıkanırlar. Alibeyköy Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti  ekiplerimiz petek temizleme  konusunda petekleri sökmeden yerinde son teknoloji ekipmanları ile evlerinizi kirletemeden bakımlarını yapabilmektedirler.

Sizlerde evlerinizde güvenli ve konforlu yaşamak ve petek temizle su kaçaklarına karşı güvenli kısa sürede çözümler ile tesisat arızalarına veda etmek istersenize hemen bize ulaşın.